Historia i wartości

File! - indywidualne produkty reklamowe od ponad 20 lat

Zrównoważone praktyki biznesowe od 1993 roku

1993: Pierwszy segregator reklamowy stworzony przez File! Opuszcza zakład produkcyjny w Lublinie. Od tego czasu File! specjalizuje się w skutecznej i elastycznej produkcji indywidualnych segregatorów ringowych i dźwigniowych oraz innych produktów reklamowych.
1999: Hale produkcyjne w Lublinie pękają w szwach. Zarząd kupuje o wiele większy zakład produkcyjny w Garbowie (145 km od Warszawy) i rozwija go.
2006: File! staje się częścią niemieckiej firmy Sortoben Bürobedarf GmbH (Monachium).
File! obecnie: Około 100 pracowników pracuje na ponad 5 000 m2 powierzchni biurowej, magazynowej i produkcyjnej. Zdolność produkcyjna wynosi około 1 miliona segregatorów na miesiąc. Ze współczynnikiem eksportu równym 80%, File! jest międzynarodowym sukcesem.

file!

Zrównoważony rozwój - każdego dnia

Dążymy do efektywnego i owocnego działania, jednocześnie mając na względzie aspekty społeczne i ekologiczne. Sprawiedliwe traktowanie pracowników, równość szans, ochrona środowiska i odpowiedzialność społeczna odgrywają ważną rolę w naszej firmie.

W 2012 roku zostaliśmy uhonorowani certyfikatem FSC®.

Formularz kontaktowy

Ta strona zapisuje pliki cookies na Państwa komputerze. Zbierane informacje mają wyłącznie anonimowy, statystyczny charakter. W ustawieniach przeglądarki mogą Państwo określić warunki przechowywania i dostępu do plików cookies.